Żółte mieszkanie . Żółta łazienka. Zwiedzamy mieszkanie podróżników z Mysłowic.

Żółte mieszkanie. Żółta łazienka. Żółte akcenty.  Zobaczcie co ciekawego wymyślili projektanci. W tym mieszkaniu bazą aranżacji są białe ściany, postarzane deski podłogowe i stara cegła na ścianach. Dzięki tym elementom wnętrze zyskało loftowy charakter. Na ich tle doskonale prezentują się geometryczne dodatki i kolorowe akcenty. Właściciele kochają podróże, więc we wnętrzu nie mogło zabraknąć akcentów właśnie związanych z podróżami. Na ścianie w jadalni widzimy mapę wykonaną ze sznurka. Można tam przypinać zdjęcia i pamiątki z wojaży. W holu na podłodze i jednej ze ścian pojawiają się kolorowe cementowe kafle. Projektanci wprowadzili do wnętrza żółty kolor. Pojawia się w toalecie, garderobie i łazience na piętrze. Pomiędzy łazienką a sypialnią pojawił się kolorowy witraż z ręcznie malowanego szkła ornamentowego. Projektanci wprowadzili kilka ciekawych pomysłów. W łazience na parterze na ścianie powstała historia stworzenia miski WC :-), którą można przeczytać w lustrze, gdyż została nadrukowana lustrzanym odbiciu. W sypialni zrobiono drewnianą podłogę, która ciągnie się także przez łazienkę i pokrywa jedną ze ścian, tworząc idealne połączenie tych dwóch pomieszczeń.

I jak Wam się podoba żółte mieszkanie? Lubicie taki kolor we wnętrzach? A co sądzicie o żółtej łazience?

żółte mieszkanie

żółte mieszkanie

 

mysłowice mieszkanie 2jpg

żółte mieszkanie

mysłowice mieszkanie 5

mieszkanie podrózników

żółte mieszkanie

żółte mieszkanie

żółte mieszkanie

żółta łazienka

żółte mieszkanie

źródło

 

 

Może również Cię zainteresować

3 komentarze

  1. I ponownie energetyczne kolory:) Salon jest świetny z ta tapetą czarno-białą. Pomysł na mapę jako miejsce przypinania zdjęć super! Uwielbiam żółty kolor więc jestem na TAK!

    1. Z komentarza pod mieszkaniem w kwiaty, wiem że jesteś fanką koloru. Oprócz skandynawskich klimatów, stale poluję na takie kolorowe wnętrza,zwłaszcza polskich pracowni, więc mam nadzieję , że wkrótce uda mi się Ciebie czymś ciekawym zaskoczyć. Pozdrawiam

  2. I ponownie kolorowe , energetyczne miejsce. Uwielbiam kolory. Bardzo podoba mi się oddzielenie sypialni od łazienki kolorowym przeszkleniem. Poproszę o więcej takich wnętrz.pozdrawiam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.