Zielone mieszkanie

Zielone mieszkanie z piękną zieloną kuchnią. Pomimo,iż nigdy nie byłam wielką fanką tego koloru, a już na pewno jego obecności w całym mieszkaniu, widząc te zdjęcia zmieniam zdanie. Mieszkanie jest bardzo harmonijne. Wspaniale prezentuje się tu soczysta zieleń mebli i dodatków.  Do tego genialnie wyeksponowane rośliny i biel. Całość prezentuje się bardzo delikatnie i świeżo.

I jak się Wam podoba zielone mieszkanie? Co myślicie o zielonej kuchni?Macie doświadczenia z tym kolorem we wnętrzach? Jeśli tak to gdzie go wprowadzacie- na ścianach, meblach, czy może pojawia się w dodatkach?

zielone mieszkanie 7

zielone mieszkanie 5

zielone mieszkanie6

zielone mieszkanie 4

 

zielone mieszkanie 3

zielone mieszkanie 2

zielone mieszkanie 9

zielone mieszkanie 8

zielone mieszkanie 10

źródło

Może również Cię zainteresować

4 komentarze

  1. Kolor zielony nigdy nie był moim ulubionym. Ale oczywiście mamy wiele odcienie tego koloru, a tu muszę przyznać że mi się bardzo podoba. Bardzo świeżo i delikatnie wygląda to wnętrze. Świetnie prezentuje się biel na tym tle. Bardzo ciekawy dywan.

    1. U mnie jak już pisałam we wpisie jest podobnie z kolorem zielonym. Nigdy nie byłam jego fanką, ale jak to często bywa na pewne zmiany potrzeba czasu, albo po prostu świetnego wnętrza, które zmieni nastawienie:) I tak było w tym przypadku. Piękne jest to połączenie drewna, bieli i koloru zielonego. Do tego kilka mebli i dodatków w soczystej zieleni + rośliny. Ja to kupuję!:)

  2. Ma charakter. Wyróżnia się na tle bardzo podobnych biało-szaro-czarnych mieszkań.
    I, co fajne, a zarazem sprzeczne z powszechnymi radami, neutralna bazą są meble i dodatki a kolorowym akcentem ściany. Proste i tanie do przemalowania, gdy się znudzą i przybrudzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.