Wydzielenie stref w mieszkaniu- dekoracyjne przegrody.

Dekoracyjne przegrody. Jak wydzielić przestrzeń w mieszkaniu, żeby nie stawiać muru, nie zabierać tym samym światła i żeby rzecz jasna wydzielając taką przestrzeń dodać ciekawy element dekoracyjny? Bardzo istotne jest to zwłaszcza na małych powierzchniach, gdzie musimy zmieścić kuchnię, mały salon i jeszcze sypialnię. Wówczas zależy nam, aby część sypialna była delikatnie oddzielona od reszty pomieszczenia. Moim faworytem są tu szklane ściany, które możecie zobaczyć w tej kawalerce.  Takie przeszklenia świetnie sprawdzą się także w kuchni, która dzięki takiej ścianie może być delikatnie oddzielona od jadalni lub salonu. Doskonałym przykładem jest błękitna kuchnia w warszawskim mieszkaniu. Ale poza szkłem jest jeszcze wiele innych ciekawych rozwiązań. Możemy wykorzystać tkaniny, które dodadzą przytulności, drewniane przepierzenia, czy recykling, czyli stare skrzynki, palety. Wyszukałam dla Was trochę inspiracji na ścianę inaczej:)

dekoracyjne przegrody_szklana sciana 3

dekoracyjne przegrody_szklana sciana5

szklana sciana 4

dekoracyjne przegrody_ tkaniny

oddzielenie_tkaniny_kotary

sciana ze skrzynek

drewniana sciana 3

drewniana sciana 2

dekoracyjna przegroda

dekoracyjne przegrody

dekoracyjne sciany3

 

źródło 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11

 

Może również Cię zainteresować

5 komentarzy

  1. Szklane przegrody szalenie mi podobają. Sama rozważam taka opcje w swojej kawalerce.ale taka że szprosami. czysta szklana tafla do mnie nie przemawia.pozdrawiam

  2. Pomóżcie. Chciałabym taką ścianę/przepierzenie – Szkło i czarne obramowania jak na pierwszym zdjęciu. Znacie kontakt do wykonawców?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.