Wąska,mała kuchnia w dwóch odsłonach.

Wąska, mała kuchnia w dwóch odsłonach.  Zobaczcie jak kilka zmian odmieniło to wnętrze. Stylistka wnętrz Mette Helena Rasmussen chciała zmienić oblicze kuchni w Kopenhaskim apartamencie, ale nie mogła się zdecydować czy postawić na białą kuchnię, czy wprowadzić do niej  mocniejszy akcent.  Finalnie kuchnia pozostała biała z antracytową ścianą. Na tym tle wspaniale prezentują się papierowe lampy. W obydwu wersjach mamy regał z naczyniami, który jest ciekawym elementem tego wnętrza. Lubię wyeksponowane naczynia  w kuchni.  Mi osobiście przypadła do gustu wersja z ciemną ścianą i szalenie podoba mi się, jak prezentuje się regał w tej aranżacji. Z naczyń stworzono tu małą artystyczną kompozycję. Zobaczcie na kącik jadalny. I jeszcze to przyjemne miejsce pod oknem. Bez wątpienia jest to kuchnia w której przebywanie jest czystą przyjemnością.

A Wy jaką wersję wybieracie? Lubicie wyeksponowane naczynia, czy wolicie jak wszystko jest pochowane?

wąska kuchnia

wąska kuchnia 3

wąska kuchnia 2

wąska kuchnia 4

wąska kuchnia 6

mala kuchnia

mała kuchnia

Zdjęcia Tia Borgsmidt, źródło

Może również Cię zainteresować

2 komentarze

  1. Wersja z ciemniejszymi półkami dla mnie bomba! Nawet jeśli półki są odsłonięte… bo wiadomo, że nie ma bata, że kurzyć się nie będzie (no chyba, że aż tak często korzystamy z tych talerzyków, kubeczków i wazoników).

    Na tym pierwszym zdjęciu podobają mi się także wyeksponowane obrazy i zegar… intrygująca sztuka.

    Piękną tą kuchnię odnalazłaś! Bardzo inspirująca.

    Serdeczności!

  2. Tak ciemne naczynia, dekoracje świetnie prezentują się na białym regale.Co do kurzu to cóż mogę powiedzieć… czasem pozwalam sobie na dobry wygląd kosztem większego nakładu pracy:) grunt żeby zbyt wielu takich elementów nie wprowadzać do wnętrza, bo stajemy się niewolnikami ciągłego latanie ze ścierą;) pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.