Pełna odsłona mieszkania z delikatną kuchnią.

Jakiś czas temu pokazywałam Wam piękną delikatną kuchnię z widokiem na ogród. Szalenie spodobał mi się delikatnie zielony kolor ścian, na którym wspaniale wyglądały białe płytki i meble. A dzisiaj wracam do tego mieszkania, żeby zobaczyć je w całości. I muszę przyznać, że zaglądam tu ponownie  z wielką przyjemnością. Całość jest bardzo subtelna, konsekwentnie urządzona. Zobaczcie na piękną sypialnię z kwiatowym motywem na tapecie. Biel w łazience jest przełamana zielonym kolorem ścian. A dla miłośników wieczorów przy kominku, są trzy piece! w kuchni, salonie i sypialni i dodatkowo stara kuchnia węglowa, która ozdabia pokój biurowy. 

delikatna kuchnia

skandynawskie wnętrze 3

skandynawskie wnętrze 2

skandynawskie wnętrze 1

skandynawskie wnętrze

skandynawskie wnętrze 5

skandynawskie wnetrze 6

przestrzeń biurowa

przestrzeń biurowa 1

piec weglowy_skandynawskie wnętrze

 

tapeta w kwiaty_sypialnia

tapeta w kwiaty-sypialnia

tapeta w kwiaty_sypialnia1

tapeta w kwiaty2

skandynawskie mieszkanie 2

skandynawskie wnetrze7

skandynawskie wnętrze 7

skandynawskie wnętrze 8

źródło:Alvehem

Może również Cię zainteresować

5 komentarzy

  1. O tak!!!! Kuchnią się zachwycałam ostatnio, a teraz w końcu widzę całe wnętrze. Piękna sypialnia i ta zieleń w łazience! Wspaniałe wnętrze! Ale takie kobiece, a w garderobie same męskie ubrania;) A piece są fenomenalne. To niesamowita ozdoba skandynawskich wnętrz! Pozdrawiam ciepło:)

    1. Tak mieszkanie jest wspaniałe, bardzo delikatne, a odcień zieleni zarówno w kuchni, jak i łazience jest bardzo ciekawy. A co do garderoby to takze zwróciłam na to uwagę:) Pozdrawiam:)

    1. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Jakiś czas temu znalazłam to mieszkanie w szwedzkiej agencji nieruchomości i zachwyciło mnie swoją kuchnią. Pozdrawiam serdecznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.