Otulamy się w chłodne jesienne wieczory. Miękkie koce poszukiwane!

Uwielbiam tkaniny we wnętrzach. Zwłaszcza teraz jesienią dbam o przytulność, której nadają ciepłe koce, miękkie poduchy. Są to elementy, których niewątpliwie nie brakuje w moim mieszkaniu. Ostatnio naszła mnie ochota na mały lifting mojej sypialni. Chciałam delikatnie zmienić kolorystykę i właśnie ruszyłam w poszukiwaniu miękkiego koca. Poszperałam trochę i zrobiłam mały przegląd  jesiennych propozycji.

Na początek koce na które choruję i choruję … :)Wyglądają wspaniale. Gruby splot nadaje niesamowitej miękkości, idealny na jesienne i zimowe wieczory. Koce wychodzą spod ręki pochodzącej z  Ukrainy artystki Anny Mo. Oprócz kocy tworzy, kapelusze, szaliki i inne akcesoria. Każda jej praca wykonana jest ręcznie z użyciem 100% australijskiej wełny merino.

plecione koce1

plecione koce2

koce plecione

plecione koce3

źródło

Przejrzałam także koce dostępne w H&M, Zara i Jysk. Wybór jest dosyć duży. Dominują zdecydowanie beże i szarości. Dla miłośników kolorów polecam Zarę, bo kolekcja jest rzeczywiście tęczowa. A poniżej mały skrót, na czym zawiesiłam oko i co możecie w tych sklepach wyszukać.

koce2

A poniżej kilka miękkich inspiracji na chłodne dni.

plecione koce

koce wnętrza

przytulna sypialnia2

przytulna sypialni

źródło 1/2/3/4/5

Życzę Wam miłego, ciepłego popołudnia:)

Karolina

Może również Cię zainteresować

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.