Złoto i odcienie niebieskiego we wnętrzu.

Dzisiaj mam dla Was kolejne mieszkanie ze szwedzkiej agencji nieruchomości, którą bardzo lubię i często natrafiam tam na wnętrza, które mnie inspirują, w których podpatruję ciekawe rozwiązania, dodatki… Poniższe mieszkanie ma 37 metrów.  To co mi się w nim spodobało, to połączenie do którego mam słabość już od dłuższego czasu, a mianowicie wprowadzenie do biało-szarej bazy odcieni niebieskiego i złota.  Jakiś czas temu, jedna z czytelniczek bloga poprosiła mnie o pomoc w urządzeniu swojego salonu, w którym dominuje biel, szarość i czerń ( pojawia się w aneksie kuchennym). Moją propozycją na ten salon, było wprowadzenie właśnie odcieni niebieskiego i złota, w postaci tkanin, obrazów, ale także w kilku większych elementach, takich jak granatowy fotel czy złoty stolik. Gdy natrafiłam na to mieszkanie na stronie agencji, od razu wiedziałam, że muszę je pokazać właścicielce -Pani Adrianie:) Dodatkowo tekstylia ze zdjęć pochodzą z ostatniej kolekcji H&M, którą  także sobie upodobałam i  zaproponowałam w swoim projekcie 🙂 

złoto-niebieskie dodatki

złoto-niebieskie dodatki

złoto we wnętrzu_ granat we wnętrzu

granat _złoto we wnętrzach1

granat _złoto we wnętrzach3

granat _złoto we wnętrzach4

granat _złoto we wnętrzach5

granat _złoto we wnętrzach7

granat _złoto we wnętrzach6

granat _złoto we wnętrzach8

Dziękuję Erik Olsson za udostępnienie zdjęć

Co myślicie o takich kolorach? Lubicie takie zestawienie? Myślę, że zwłaszcza dla osób stroniących od koloru będzie to interesujące połączenie, które nada wnętrzu elegancji.

Pozdrawiam

Karolina

Może również Cię zainteresować

8 komentarzy

  1. Genialne wnętrze, granat w połączeniu ze ze złotem nadaje mu niesamowitej szlachetności. Pięknie 🙂

  2. Rzeczywiście jest coś niezywkłego w połączeniu niebieskiego i złotego koloru. Wydaje mi się że to kolory królewskie. Okrągły sotlik ze złotym stelarzem to taki delikatny, ale rzucający się w oczy detal. Bardzo ładnie się to wszystko komponuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.