O mnie

WITAJCIE,

nazywam się Karolina. Pomysł na bloga kiełkował w mojej głowie już od jakiegoś czasu. Zawsze lubiłam podgladać piękne wnętrza, obserwować jak powstają, jak z prostych, banalnych rzeczy można wykreować cuda. Lubię też podpatrywać  ludzi którzy tworzą te perełki , którzy z  pasją w oczach wcielają swoje pomysły w życie.

Parę lat temu kupując swoje pierwsze, własne mieszkanie, mogłam zakosztować tej przyjemności planowania, tworzenia i dopieszczania. Rzuciłam się w odmęt stron, katalogów i programów wnętrzarskich. W końcu byłam w swoim żywiole. Po zakończonym przedsięwzięciu, mój apetyt na małe rewolucje ,ciągłe malowanie, przestawianie, dodawanie dodatków, by po chwili znowu je usunąć, poduszkowe, wręcz maniakalne szaleństwo wcale nie osłabł. Chcę więcej:) Obecnie z powodu zwiększającej się liczby mieszkańców w moich czterech kątach, a niestety nie rozciągającej się powierzchni ( wręcz bym powiedziała, że ciągle jej z dnia na dzień ubywa), podjęliśmy decyzję-Projekt Dom. I teraz znów bezkarnie mogę śledzić i wertować, bo przecież ktoś musi tą przestrzeń zaaranżować.

Od jakiegoś czasu także bliżej przyglądam się idei Home Stagingu. Lubie obserwować jak świetny pomysł, często mało kosztowny odmienia wnętrza. Sama się za to zabrałam, obecnie jako amator, ale z ambitnym planem doszkolenia.  Ponadto z książka pod pachą, lubię podróże, te małe i te duże. Myślę więc, że też dam temu wyraz na blogu.

W kilku punktach o sobie samej:

  • od jakiegoś czasu wyzwolona, spuszczona z korporacyjnej smyczy, myśląca samodzielnie, bez schematów
  • mama dwójki małych łobuzów
  • miłośniczka snu i mocnej herbaty ( drugie pierwszemu nie przeszkadza)
  • bibliofil ( choć punkt 2 znacznie obniżył moje moce przerobowe w tym zakresie:)
  • pedantka wojujące ze ścierką ( staram się to zmienić, ale…. skutek jest odwrotny do zamierzonego)

A więc o czym będzie ten blog?… Będzie formą dziennika , zapisków z codziennych poszukiwań inspiracji, doznań estetycznych, podróży…. 

 

Zapraszam  do wędrówki po domowych zakamarkach , tych bliskich i tych dalekich.