Mniej kuchenna kuchnia ?Aranżacja drewnianej kuchni.

Jakie kuchnie lubicie? Czy ta kuchnia jest mniej kuchenna ? A co to właściwie znaczy? Ta kuchnia to minimalistyczne podejście do aranżacji strefy gotowania. Wszystko drewniane włącznie z pokryciem drewnem jednej ze ścian. Ta kuchnia może stanowić doskonałe połączenie przestrzeni kuchennej z pozostałymi pomieszczeniami. Umiejscawiając ją obok salonu doskonale może się z nim łączyć. Projekt tej kuchni to efekt współpracy projektanta Garde Hvalso oraz duńskiej rodzinnej firmy Dinesen, zajmującej się wytwarzaniem pięknych drewnianych podłóg, a także tworzeniem innych ciekawych projektów właśnie z wykorzystaniem drewna.  W tym przypadku całości powstała z dębu. Proste kształty, bez ozdób, minimalistycznie.  Rama została wykonana z surowej stali z elementami mosiądzu. W jednej części uzupełniono drewnianą przestrzeń blatami z zielonego marmuru, który miał stanowić połączenie z kolorem ścian. 

I jak Wam się podoba taka  przestrzeń kuchenna? Jesteście zwolennikami minimalistycznych rozwiązań we wnętrzach? Jaka jest Wasza idealna kuchnia?

aranżacja kuchni 1

drewniana kuchnia 3

drewniana kuchnia

aranzacja kuchni2

aranzacja kuchni5

aranzacja kuchni 4

żródło Garde Hvalsoe

Może również Cię zainteresować

5 komentarzy

  1. Już widziałam tę kuchnię i po raz kolejny mnie zachwyciła! Jej prostota mnie urzekla i myślę że będzie urzekla za każdym razem! Chyba się zakochałam 😉

  2. Uwielbiam minimalizm. A ta kuchnia tak jak piszesz świetnie połączy się choćby z salonem. Choruję na drewnianą kuchnię!

  3. Jak pierwszy raz zobaczyłam tę kuchnię to od razu pomyślałam, że wspaniale połączy się z salonem. Ta myśl wynikała stąd, iż kuchnia ta, meble wydały mi się mało kuchenne, inne od tych do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. A meble z powyższego projektu mogłyby się odnaleźć na dobrą sprawę nawet w salonie jako komoda. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.