Konkurs Lampa od Lightwood-wyniki

Kochani zgodnie z regulaminem konkursu dzisiaj ogłaszam szczęśliwego zwycięzcę, do którego trafi lampa od fundatora nagrody firmy Lightwood. Pytanie konkursowe brzmiało ” Jakie jest Twoje ulubione miejsce, kąt w domu? „. Prosiłam żebyście opisali to tak, żeby można to było sobie wyobrazić i na chwilę się przenieść do tego Waszego magicznego miejsca. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w konkursie. Muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem tego co pisaliście i ciężko było mi podjąć decyzję. Zresztą ogłaszając konkurs wiedziałam, że tak będzie:) Kilka komentarzy szczególnie utkwiło mi w pamięci, a jeden szczególnie mnie rozbawił ( dziękuję p. Adrianie:), a zwycięski komentarz … no właśnie, dzisiaj kupując rośliny na mój balkon, pomyślałam właśnie o tym co pisała p.Anita w swoim komentarzu. We wspaniały sposób opisała swój taras. Opisała go tak, że mi także zamarzył się taki kąt. Dzisiaj pojechałam więc na zakupy i wróciłam z mnóstwem roślin. Od jutra tworzę swoje magiczne zielone miejsce.

Pani Anito dziękuję za udział w konkursie! Pani wpis przeniósł mnie do wspaniałego zielonego świata pełnego zapachów wiosny. A oto zwycięski komentarz:

„Sufit to niebo-o poranku ocean po sztormie, z meduzami wyglądającymi jak bezy mojego dziadka z dodatkiem różanych płatków; w południe aksamitna laguna; wieczorem złocista pomarańcza.
Ściany to tuje, jodły, sosny, modrzewie, które corocznie tworzą nowe wzory na tapecie połączeń ich zielonych niezliczonych dłoni.
Podłoga to wulkaniczna wyspa tryskająca cytrynową aksamitką, rubinową celozją, kremową begonią, śnieżnymi niecierpkami i jagodową lawendą.
Sufit, ściany, podłoga najpiękniej pachną o letnim poranku- kolorowymi kropelkami rosy, które spadają ze skrzydeł budzących się motyli.
Wulkaniczną wyspę zdobią różnobarwne ceramiczne pałace-donice, które wieczorem oświetla most pastelowych kulistych lampek.
Czas na relaksację w moim magicznym domowym zakątku właśnie się zaczął. Taras po zimie już uprzątnięty…”

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za udział w konkursie. Pozdrawiam Was ciepło

Karolina

Może również Cię zainteresować

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.