Kawalerka z przeszkloną sypialnią.

Kawalerka. Małe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. Wydzielono  salon i część sypialną za przeszkleniem. W kuchni piękna ceglana ściana. W mieszkaniu przewijają się mosiężne lampy i dodatki.  Całość jest bardzo luźna i mimo zastosowania wielu akcentów na czasie, nie czuję tu sztuczności i przestylizowania. Sporo roślin i chyba widzę tu kolekcję Urban Jungle o której pisałam TU🙂

aranżacja kawalerki9

aranżacja kawalerki8

 

aranzacja kawalerki 1

aranżacja kawalerki 8

aranżacja kawalerki 10

aranżacja kawalerki4

aranżacja kawalerki2

aranżacja kawalerki 6

aranżacja kawalerki 7

aranżacja kawalerki3

aranżcja kawalerki11

źródło

Może również Cię zainteresować

13 komentarzy

 1. Piękna kawalerka 🙂 Jednak ja to potrzebuje w życiu jakiegoś koloru na ścianie prócz bieli 😉 Ściana w sypialni świetna!
  Pozdrawiam:-)

  1. I to oczywiście to jest najważniejsze- życie we wnętrzach, które odpowiadają naszym upodobaniom. W tej kawalerce nie odważyłabym się jednak już na kolor na ścianie. Za dużo się tu dzieje- przeszklenia, sporo roślin, lustra na ścianie, cegła. Myślę, że wszystkie te elementy potrzebują tu bieli. Pozdrawiam:)

  1. Też lubię cegłę. Jest to materiał, który pomimo częstego pojawiania się w aranżacji wnętrz nadal budzi moją sympatię 🙂 A ta kuchnia prezentuje się świetnie. Cegła, czarne fronty i mosiądz . Piękna kombinacja

 2. Chciałabym taką minimalistyczną kuchnię – tj. zero wielkich szafek wiszących, a co najwyżej półki… Bardzo mi się to podoba, bo nawet sprawia, że ma się wrażenie jakby przestrzeń była znacznie większa. Może to jednocześnie sposób na niwelowanie nadmiaru gratów? Hmm… Co do ściany z cegieł to jestem sceptyczna. Nie mam pojęcia jak zmywać z tego tłuszcz, brud itd, nawet jeśli się w jakiś sposób taką ścianę czymś zaimpregnuje, to i tak pewnie trzeba dbać o nią i ją odświeżać, odświeżać, odświeżać… Jest piękna – to fakt – ale czy praktyczna?:)
  Mieszkałam przez dobre kilka miesięcy w różnych kawalerkach i szalenie nie odpowiadało mi spanie, spożywanie posiłków i pracowanie w jednym pokoju! To była katorga… Ogromnie doceniam to, że w moim własnym mieszkaniu salonik i sypialnię mam oddzielnie.
  Nie zmienia to faktu, że kawalerka, którą zaprezentowałaś jest urocza – a dla singla lub singielki w sam raz.
  Serdeczności!

  1. Cegła na tej ścianie prezentuje się tak pięknie, że aż szkoda byłoby ją zasłaniać szafkami. Co do utrzymania w czystości to nie mam własnych doświadczeń w tej materii, ale od znajomych wiem, że od kilku lat użytkują taką kuchnię i nie mają problemów w tym zakresie. Oczywiście trzeba ją zaimpregnować. Pozdrawiam serdecznie:)

  1. Tak u mnie jest podobnie:) Ta kawalerka urzekła mnie swoim luzem i kuchnią. Te mosiężne dodatki na tle cegły prezentują się wspaniale!

 3. Ciekawe wnętrze, przeszklenie między sypialnią a salonem nadaje klimat całości, kuchnia również mimo surowej formy bardzo przyciągająca i genialna lampa nad stołem!

 4. Ciekawe jest przeszklenie, szukam drzwi do domu wnętrz tego typu. Rozmiar: 90/210 i 180/246 prósze o pomoc. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.