Kawalerka z lustrem w roli głównej.

Ta kawalerka oczarowała mnie innym niż zwykle spotykamy kształtem wnętrza. Łuk w salonie z pięknymi dużymi oknami i do tego ta wysokość, robią wielkie wrażenie! Dzięki temu udało się stworzyć sypialnię na antresoli. Prostota, czyli białe ściany, deski na podłodze, ale… No właśnie kilka elementów, które wzbogacają to wnętrze. Żyrandol, który dzięki tak dużej wysokości może być w pełni wyeksponowany i ogromne lustro. Uwielbiam lustra we wnętrzach. Obowiązkowo w ramie. A tu ogromne lustro w zdobionej ramie, które powiększa optycznie przestrzeń i stanowi niewątpliwą ozdobę tego miejsca.

kawalerka z antresolą

kawalerka z anttresolą 3

kawalerka z antresolą 3

kawalerka z antresolą 4

kawalerka z antresolą 5

kawalerka z antresolą 1

kawalerka z antresolą 7

kawalerka z antresolą 8

źródło

Może również Cię zainteresować

4 komentarze

  1. Lustro jest genialne!!! Uwielbiam lustra w zdobionych ramach, ale to… aż brak mi słów:) coś wspaniałego. Masz rację, że gdyby nie tych kilka elementów, ta kawalerka byłaby prosta, atrakcyjna, ale prosta, a tu taka bomba…

    1. Tak rzeczywiście lustro wygląda wspaniale.Oprócz funkcji optycznego powiększenia przestrzeni jest niesamowitą ozdobą tego wnętrza. Można tu zobaczyć, jak za pomocą kilku starannie dobranych mebli i dodatków można stworzyć wyjątkowe miejsce. Pozdrawiam

  2. Mieszkanie już samo w sobie miało ogromny potencjał i wykorzystano go maksymalnie! Na stosunkowo niewielkiej powierzchni zastosowano masę modnych rozwiązań i wprowadzono tyle intrygujących dodatków, że nie wiadomo na czym zawiesić oko 😉 Wiele elementów pozornie do siebie nie pasuje (choćby nowoczesne miedziane lampy i kryształowy żyrandol), ale mimo to tworzy spójną całość. Ogromne lustro to genialny i prosty sposób na optyczne zyskanie kilku metrów powierzchni, a złota rama tylko dodaje charakteru całej aranżacji. Super!

    1. Uwielbiam tego typu wnętrza. Zaskakujące z pieczołowicie dobranymi dodatkami.I uwielbiam, tak jak piszesz, taką przypadkowość. Dla kogoś z boku może się wydawać, że pojedynczo elementy te nie pasują, ale w momencie złożenie tego w całość powstaje ciekawie zaaranżowana przestrzeń. Pozdrawiam;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.