Before & after- metamorfoza biura cz. 1 dobiegła końca.

Metamorfoza biura. Jakiś czas temu zostałam poproszona o zrobienie metamorfozy biura. Powierzchnia biurowa wynosi ok. 120 m2   i składa się z 4 pokoi oraz długiego i wąskiego korytarza. Główna część, czyli pokój zarządu i  recepcja połączona ze stanowiskami pracy dla 4 osób, znajdują się w jednym skrzydle budynku, po drugiej stronie klatki schodowej jest drugi pokój do którego prowadzi wąski korytarz, a ostatnie pomieszczenie znajduje się na zupełnie innym piętrze. Trochę więc jest ta powierzchnia porozrzucana. Dzisiaj pokaże Wam dwa główne pomieszczenia, w których metamorfoza dobiegła końca. W recepcji brakuje jeszcze sofy, ale  na pewno jeszcze ją pokażę.

Continue Reading

Malowanie ścian . Metamorfoza białej ściany.

Jak w szybki sposób odmienić wnętrze? Może malowanie ścian ?   Zobaczcie jak za pomocą farby można odmienić zwykłą białą ścianę i stworzyć niebanalne, oryginalne wnętrze. Poniżej zamieszczam kilka  pomysłów na wprowadzenie ciekawych akcentów w pomieszczeniu za pomocą farby.  Możemy posłużyć się taśmą malarską lub szablonami do malowania . Efekt finalny genialny.W niektórych przypadkach zastanawiałam się czy to rzeczywiście  farba czy może tapeta.

Continue Reading

Before & after -metamorfoza łazienki tanio. Jak zrobić metamorfozę przy małym budżecie?

Hasło- Przeprowadzka lub remont! Pewnie większość to zna. Dla jednych udręka i koszmar, dla innych możliwość twórczego wyżycia się. Kupujemy Nasze wymarzone, upatrzone mieszkanie i już oczami wyobraźni widzimy, jak będzie wyglądać. Wybieramy płytki,parkiety,kolor ścian, tapety, meble i mnóstwo, mnóstwo rzeczy. Po drodze pojawiają często zupełnie niezaplanowane wydatki. Lista rośnie i koszty o zgrozo też. Ale nie zawsze możemy sobie poszaleć. Co zrobić w sytuacji, gdy kupujemy mieszkanie, które jest dalekie od naszego ideału. Ktoś już tam mieszkał wcześniej,a gusta nasze i poprzednich właścicieli, są delikatnie mówiąc rozbieżne. Budżet mamy ograniczony, a tu trzeba wyremontować każde pomieszczenie. Głównym problemem w takich mieszkaniach jest kuchnia i łazienka. Brzydkie,ponure płytki lub jak to często bywa (sama się o tym przekonałam szukając kilka lat temu mieszkania), poprzedniego właściciela poniosło szaleństwo kolorystyczne. Mnóstwo wściekłych kolorów. Czasami się zastanawiam ile trudu ktoś musiał sobie zadać, żeby takie płytki wyszukać i osiągnąć tak „spektakularny efekt”. A my się pojawiamy i  cały jego trud idzie na marne 😉 W kuchniach często meble też pozostawiają wiele do życzenia. Jak więc wyremontować mieszkanie mając mały budżet?  A jak przeprowadzić metamorfozę łazienki tanio ? Ponieważ ostatnio dostałam zapytanie właśnie dotyczące łazienki, na tym pomieszczeniu chciałabym się dzisiaj skoncentrować. Wskazówki przydadzą się także tym którzy chcą zrobić w swojej łazience mały wiosenny lifting. I wszystko można wykonać własnymi rączkami, bez wyburzania,zrywania płytek,tumanów kurzu  🙂 

Continue Reading