Dom w Nowym Jorku z piękną szklaną ścianą

Dom w Nowym Jorku, znajduje się w  dzielnicy Fort Greene, Brooklyn. Był zniszczony i zaniedbany.  Tylna ściana budynku osuwała się, a przez lata woda gromadziła się we wnętrzu. Nowi właściciele zdecydowali się na duże zmiany. Otworzyli tył domu na ogród. Tylna ściana jest przeszklona Tworzą ją okna w stalowych ramach. Powstało wspaniałe połączenie kuchni, jadalni  i ogrodu. Do tego winorośl, która z ogrodu po ścianie wkrada się do jadalni. Na szczycie przeszklenia widzimy balkon, do którego można się dostać z sypialni.

dom Nowy Jork16

dom w nowym jorku

 

dom Nowy jork1

dom Nowy Jork2

dom Nowy Jork4

dom Nowy York3

dom Nowy Jork5

J

dom Nowy York 8

dom Nowy York9

dom Nowy York 7

dom Nowy York1 1

dom Nowy York10

dom Nowy York15

dom nowy jork 15

Dom Nowy Jork 13

dom Nowy Jork 14

dom Nowy Jork 12

źródło

 

Może również Cię zainteresować

2 komentarze

  1. Piękne przeszklenie. Niesamowita przestronna kuchnia w genialnym kolorze. Właśnie o takiej od jakiegoś czasu myślę w moim domu. Ciągle się waham czy nie za odważnie, ale jak widzę takie wnętrza to chyba jednak się zdecyduję.pozdrawiam

    1. Przeszklenie rzeczywiście prezentuje się świetnie. Lubię wnętrza,które otwierają się tak płynnie na ogród.Spod ręki właścicielki tej pracowni wychodzą naprawdę ciekawe wnętrza. Wkrótce odsłona następnego. Pozdrawiam i zapraszam na kolejną odsłonę:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.