Szafka nocna inaczej, czyli pomysły na ciekawą sypialnię.

Szafka nocna-inspiracje. Od kilku dni śledzę zdjęcia sypialni i szukam ciekawych pomysłów na jej aranżację. Właśnie zaczęłam robić projekt dużej 20 m 2 sypialni i niedługo podzielę się z Wami moimi pomysłami na to wnętrze. Przeglądając zdjęcia zatrzymałam się na szafkach nocnych. Dla mnie bardzo ważny element sypialni. Po pierwsze lubię wieczorem poczytać książkę, więc potrzebuję miejsce na jej przechowywanie, poza tym trzeba gdzieś umieścić drobne bibeloty i lampkę. Oczywiście ta może być wisząca, tak jak modne i wszechobecne wiszące lampy „żarówki”, ale ja jestem fanką małych, stojących z dyskretnym światłem. Po drugie taka szafka to element dekoracyjny sypialni. Wchodząc do niej od razu rzuca nam się w oczy łóżko i właśnie szafki nocne. Wyszukałam trochę ciekawych pomysłów na stworzenie własnego, oryginalnego stolika nocnego. Pokazują one jak z prostych przedmiotów, można stworzyć ciekawy mebel.

szafka nocna0

stolik nocny 3

szafka nocna 10

stolik nocny 4

szafka nocna 16

szafka nocna 15

szafka nocna 3

szafka nocna 6

szafka nocna 4

stolik nocny 2

szafka nocna 11

źródło 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

Może również Cię zainteresować

6 komentarzy

  1. Ja właśnie tworzę swoją własną szafkę nocną z pieńka. Dorwałam go jakiś czas temu i teraz właśnie jestem na etapie nadawania mu koloru. W połowie będzie naturalny a w połowie delikatnie błękitny. Już się nie mogę doczekać:)Piękne inspiracje

    1. Dokładnie tak. Każdy oryginalny pomysł, własne wykonanie nadaje charakteru. I co najważniejsze nigdzie takiego drugiego mebla nie znajdziemy.Pozdrawiam

  2. świetne pomysły. I jak zawsze pokazuje to że trochę kreatywności i mamy niepowtarzalny klimat w mieszkaniu. szalenie podoba mi się stolik-huśtawka:)

  3. Wow pierwsza propozycja super, ale gorzej postawić na takiej drabince kubek z wodą :)) U mnie już po zmianach, mamy łóżko z palet i nowiutki Plantpur szukam teraz inspiracji na nocną szafkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.