DIY skórzane paski dekoracją wnętrza.

Skórzane paski dekoracją wnętrza? Pewnie, że tak!  Już jakiś czas temu pojawiły się  w aranżacjach, a ile osób tyle pomysłów na ich wykorzystanie.  Popularne stały się  okrągłe lustra zawieszane właśnie na paskach, czy skórzane uchwyty kuchenne. Poszperałam trochę i zebrałam kilka inspiracji, w jaki jeszcze sposób można wykorzystać paski i samemu stworzyć dekorację.

skórzane paski lustro

skórzane paski dekoracja wnętrz

skorzane paski dekoracja wnetrz 2

skorzane paski dekoracja wnetrza 1

skorzane paski dekoracja wnetrz 7

skorzane paski wieszak 3

skorzane paski wieszak

skorzane paski dekoracja wnetrz 4

skorzane paski uchwyty kuchenne 2

skorzane paski dekoracja wnetrz 10

skorzane paski dekoracja wnetrz 8

skorzane paski dekoracja wnetrz 9

skorzane paski dekoracja wnetrz 6

skorzane paski dekoracja wnetrz 3

 

Zakkia 2015

skorzane paski dekoracja wnetrz 11

źródło 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/13/14/15/16/17

Może również Cię zainteresować

10 komentarzy

  1. Skóra, drewno i inne naturalne materiały doskonale ocieplają wnętrze. Na razie mamy za sobą dwie komody ze skórzanymi uchwytami, jednak na tym nasza przygoda ze skórą zapewne się nie skończy. Ta drabinka z inspiracji idealna! 🙂

    1. Czyli już masz szlaki przetarte ze skórą:) To bardzo wdzięczny materiał i tak jak piszesz ociepla wnętrze. Serdeczności i powodzenia w kolejnych skórzanych eksperymentach!:)

  2. Wow! śliczne inspiracje. Wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi na takie paski 🙂 Jak zaczęłam czytać to od razu sobie pomyślałam o uchwytach w szafkach 🙂 i jest też taki pomysł na fotce 😀

    1. Paski spotykałam dosyć często w popularnych w ostatnim czasie lustrach, ale teraz postanowiłam pójść w mniej wałkowane tematy i okazało się, że taki niby zwyczajny pasek sprawdza się genialnie jako uchwyt na gazety, wieszak na ręczniki czy stojak na butelki. Świetna dekoracja małym kosztem! Pozdrawiam ciepło:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.