Czarno – biały apartament

Czarno – biały apartament znajduje się w Danii w willi z 1935 roku. Po wejściu do domu widzimy biel i czerń, a do tego delikatne odcienie brązu i szarości. Właścicielka kieruje się umiarem w doborze kolorów. Jak sama mówi, lubi stonowane kolory, bo tylko w takich wnętrzach może się wyciszyć i odpoczywać. Do stworzonej  bazy, dodała elementy z metalu-srebra, złota i mosiądzu, które po wejściu przykuwają wzrok.  Podłoga i ściany w całym domu są białe, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i świeże. Ponadto barwa ta stanowi doskonałe tło do wyeksponowania mebli w ciemnych kolorach.  Między salonem, a kuchnią umieszczono okno, aby uzyskać jeszcze więcej światła. I trzeba przyznać, że tworzy ono także doskonały element dekoracyjny.

czarno biały apartament-black and white apartament 1

czarno biały apartament-black and white apartament

czarno biały apartament-black and white apartament 2

czarno biały apartament-black and white apartament 5jpg

czarno biały apartament-black and white apartament 4

czarno biały apartament-black and white apartament 3

źródło

Może również Cię zainteresować

2 komentarze

  1. Nie ma jak połączenie bieli i czerni. To chyba najpiękniejszy kontrast we wnętrzach 🙂 W każdym stylu dodaje trochę elegancji. Roślinki bardzo ładnie prezentują się na tym tle 😉

    1. Dokładnie tak jak piszesz. Połączenie bieli i czerni to klasyka tak jak mała czarna 🙂 Takie wnętrza są zawsze na czasie i bardzo elegancko się prezentują. Szalenie lubię w tych wnętrzach białe podłogi. Pozdrawiam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.