Biały hotel na Santorini

Przepiękny biały hotel na Santorini, w miejscowości Oia. Został zaadaptowany z XIX wiecznego budynku, który był zamieszkiwany przez kapitana greckiego statku. Renowacją pięknego, białego apartamentu na zdjęciu, stanowiącego część nazwanego w 1864 roku The Sea Captain’s House, zajęła się grecka pracownia architektoniczna Patsios . Apartament można określić w dwóch słowach -prostota i elegancja. Zaglądając do wnętrza widzimy białą ” jaskinię” z białym tynkiem, białymi podłogami  i w większości z białymi meblami.  Do tego staranie dobrano detale takie jak drewniana skrzynia służąca za stolik, czarne metalowe krzesło, czy ceramika pochodzącą od greckiego artysty. Panuje tu atmosfera wyciszenia i relaksu.

biały hotel santorini8

biały hotel santorini7

 

biały hotel na santorini2

biały hotel santorini3

biały hotel na santorini.1jpg

biały hotel santorini5

biały hotel na santorini6

biały hotel na santorini 6

źródło

 

Może również Cię zainteresować

2 komentarze

  1. Na Santorini byłam kilka razy i zawsze wracam tam bardzo chętnie. Dla mnie to magiczne miejsce. A apartament cudowny. Fantastyczna gra świateł na białych ścianach

  2. Apartament prezentuje się bardzo świeżo, delikatnie. Gra świateł rzeczywiście wygląda wspaniale na białym tynku. Dla mnie to prawdziwa oaza spokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.