Aranżacja tarasu na letnie wieczory.

Aranżacja tarasu. Jak zaaranżować taras, aby odpoczynek był na nim czystą przyjemnością? Spójrzcie tylko na poniższą inspirację. Zacznijmy od delikatnego wydzielenie stref- część jadalna, część wypoczynkowa z sofą. Do tego dokładamy  zabawę tkaninami- poduchy, koce, dywany, które są specjalnie przeznaczone na taras, mogą pojawić się kotary, delikatnie osłaniające Nas od sąsiadów i nadające intymności i przytulności. Obowiązkowo mnóstwo roślin, w tym przypadku mix najróżniejszych donic, skrzynie na kwiaty, rośliny podwieszane i pnące. Fantastycznie została w tym celu wykorzystana także komoda z której ” wypływają” rośliny. Tylko zobaczcie jak w ten sposób w mieście powstała fantastyczna oaza zieleni. Jedną ze ścian możemy przeznaczyć na podwieszane dekoracje. Meble w tym wypadku, to meble które możemy równie dobrze wykorzystać w domu. Tu zostały odpowiednio przygotowana na działanie czynników atmosferycznych, poprzez malowanie. A na sam koniec oświetlenie, które wprowadzi wieczorami wspaniały nastrój- zwisające żarówki, kule i lampiony,czyli elementy których nie może zabraknąć. Czy Was także zauroczył ten taras ?
aranzacja tarasu

aranzacja tarasu

aranzacja tarasu

aranzacja patio 3

aranzacja tarasu

aranzacja patio 5

źródło

Może również Cię zainteresować

4 komentarze

  1. Wspaniały taras! Ten stół z tymi krzesłami mnie zachwycił. Patrzę na te zdjęcia już kolejny raz i widzę naprawdę magiczne miejsce! To oświetlenie, wiszące butelki….Dzięki za fajny klimat! ściskam:)

    1. Stół z krzesłami zdobył także moje serce! Uwielbiam aranżacje tarasów, balkonów w których są wykorzystane meble wyniesione z domów. Dla mnie to takie przedłużenie salonu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.