Antresola z przeszkleniem- ozdoba mieszkania w starej willi.

Antresola z przeszkleniem. Ett Rom Til to norweska firma specjalizująca się w kreatywnych rozwiązaniach, mających zastosowanie w małych przestrzeniach. Tworzą antresole, zamykane łóżka czy ciekawe rozwiązania do pokoju dziecięcego. Tym razem podjęli się stworzenia antresoli w starej willi. Klient chciał, aby antresola znalazła się bezpośrednio nad stołem, nie zajmowała za dużo przestrzeni i nie blokowała przepływu naturalnego światła. W ten sposób powstała konstrukcja węższa niż zazwyczaj stosowane, blisko okna, pozostawiająca wolną przestrzeń między łóżkiem a oknem, umożliwiająca przepływ powietrza i światła.  Balustrada powstała ze szkła. Drabina prowadząca na górę jest odczepiana.Pod antresolą umiejscowiono  część jadalną. 

antresola

antresola 2

antresola 3

antresola 7

antresola 8

antresola9

antresola 4

źródło

Może również Cię zainteresować

3 komentarze

    1. Podoba mi się lekkość tej antresoli. Pomimo iż jest przy oknach nie zasłania dostępu światła. I świetny pomysł z częścią jadalną pod antresolą. Jak dla mnie to bardzo udany projekt norweskiej pracowni. A wysoka mieszkanie w starej kamienicy daje mnóstwo możliwości stworzenia ciekawej przestrzeni. Te wysokie sufity, wielkie okna… 🙂 Pozdrawiam;-)

  1. Zazwyczaj widuję antresole przy ścianie, w miejscu bez okien. Tu jest zupełnie inaczej, ale nie powoduje to przytłoczenia, czy zasłonięcia światła, Wszystko jest bardzo dobrze przemyślane. Podoba mi się wykorzystanie powierzchni pod antresolą na jadalnię. I do tego żyrandol zwisający z antresoli. Dla mnie świetny projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.